Masz ochotę potrenować z nami? Zapraszamy na pokład!

W sezonie 2017 trenujemy i startujemy w terminach:

  • 17-21 maja (trening),
  • 27 czerwca – 2 lipca (trening i start w Nord Cup 2017)
  • 20-23 lipca (trening i start w Mistrzostwach Polski ORC)
  • 24-30 lipca (trening i start w Mistrzostwach Europy ORC)

Jak do nas dołączyć?

Shekle powstały, by promować żeglarstwo regatowe wśród dziewczyn, więc najbardziej zależy nam, by dotrzeć z inspiracją i zaproszeniem na regaty do jak największej liczby żeglarek w całej Polsce. Dlatego też zdecydowałyśmy się startować w Mistrzostwach Europy ORC – to najlepsza okazja, by nasze hasło: „Dziewczyny, płyńmy na regaty” usłyszeli wszyscy.

Aby zebrać fundusze na start w Mistrzostwach Europy ruszyłyśmy z kampanią na odpalprojekt.pl – wspierając nasz cel, możesz wybrać nagrodę w postaci treningu, szkolenia regatowego lub startu w regatach z naszą kobiecą załogą.

Jeśli więc chcesz być z nami na pokładzie w 2017, wejdź na odpalprojekt.pl – wesprzyj nas, wybierz  termin  i przyjeżdżaj do Gdańska! Jeśli masz jakiekolwiek pytania – napisz do nas!

A jeśli nie zależy Ci, by trenować z nami, ale po prostu chcesz przeżyć regatową przygodę, możesz również wybrać jedną z opcji:

  • szkolenie regatowe od podstaw ze sterniczką Shekli Dorotą Dajkowską – 5 dni we wrześniu: 20-24 września
  • szkolenie z Dorotą – 1 lub 2 dni, w terminie do ustalenia

A poniżej można zobaczyć jak wyglądał nasz kalendarz regat w 2016. Dziękujemy wszystkim dziewczynom, które dołączyły do nas i trenowały wspólnie z nami na pokładzie Oilera! To był świetny sezon, wypełniony fascynującą energią i nic nie udałoby się tak dobrze bez Was! Dziękujemy i zapraszamy na nasz pokład również w 2017 🙂

kalendarz regat

Reklama